REUTECH MINING

REUTECH MINING

Güney Afrika’da yerleşik Reutech Mining, kaya şev davranışların gerçek zamanlı izlemesini yapan maden şev hareket ve izleme radarını geliştirmiştir ( MSR, Movement and Survey Radar ). ScatterX tarafından desteklenen MSR, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak şev stabilitesi izleme çözümleri konusunda benzersizdir.

MSR Brochure.pdf

Reutech madencilik sektöründe yenilikçi ve öncü çözümler sunmayı taahhüt etmektedir. Hareket ve İzleme  Radar (MSR) ürün yelpazesi sektör lideri olduğunu kanıtlamıştır. Güvenlik ve verimliliği gittikçe artan şekilde dünya çapında müşteri ağına sahiptir. Ayrıca MSR tarafından sunulan faydaları daha da genişletmek için, Reutech çok amaçlı araç gövdesini (MPMP) geliştirmiştir.

 

Herhangi bir zamanda herhangi bir yere gidiş için amaçlanan mobil  MP2, farklı sensörler ve çeşitli ekipmanlar için bir montaj platformu sunmaktadır. Platform akılcı modülerlik ile dizayn edilmiştir ve çeşitli kullanıcı gereksinimleri için yapılandırılabilmektedir. Kurcalanmaya müsait olmayan gelişmiş mekanizmalara sahip olan MP2,  güvenilir kesintisiz güç kaynağı sağlayan akıllı devresi ile çalışma şartları en zorlu yerler için inşa edilmiştir.

 

Yeraltı Profil Çıkartıcı (SubSurface Profiler (SSP) Zemin İçi Radarı . Özellikle yeraltı madencilik faaliyetlerinde karşılaşılan zorluklar için tasarlanan, zemin içi profil çıkartıcı  (SSP) , geleri tavan göçme tehlikesi olduğu durumlarda  dinamik karar vermeyi kolaylaştırır ve her saniyenin önemli olduğu bu ortamlarda kaya destekleme mekanizmalarının optimum kullanılmasını sağlar.  

SSP Brochure.pdf